Admin & HOD

Dr. JP Hugo

Dr. JP Hugo

Hoof

Ian Evans

Ian Evans

Adjunkhoof

Tobie Pretorius

Tobie Pretorius

Adjunkhoof

Riana Du Plessis

Riana Du Plessis

HOD Intermediêre Fase

Liza Koen

Liza Koen

HOD Intermediêre Fase / Gr 5 Onderwyser

Gerhard van der Walt

Gerhard van der Walt

HOD Intermediêre Fase / Gr 7 Onderwyser

Susan Scholtz

Susan Scholtz

HOD Grondslagfase / Gr 1-Onderwyser

Miggie Lancaster

Miggie Lancaster

HOD Grondslagfase / Gr 2 LSEN

Marné Koen

Marné Koen

Finansies

Dalene Maritz

Dalene Maritz

Naskool Finansies

Wyone Flewin

Wyone Flewin

Sekretaresse

Melvin Shabangu

Melvin Shabangu

Admin

Marena Buitendag

Marena Buitendag

Maatskaplike Werkster / Naskoolhoof

Wayne van der Merwe

Wayne van der Merwe

Informasie Tegnologie

Jana Schlechter

Jana Schlechter

Bemarking & Koördinering

Alma Ferreira

Alma Ferreira

Gr R Hoof / Gr R-Onderwyser

Lia Eigenhuis

Lia Eigenhuis

Debiteure Klerk

Personeel

Karen Erasmus

Karen Erasmus

Musiekonderwyser

Miranda van Heerden

Miranda van Heerden

Musiekonderwyser

Lizanne Barnard

Lizanne Barnard

Musiekonderwyser

Dina Pretorius

Dina Pretorius

Mediasentrum

Elzanne van der Walt

Elzanne van der Walt

Gr Juniorfase Onderwyser

Jeandriece Harris

Jeandriece Harris

Gr R-Onderwyser

Jessica Chandler

Jessica Chandler

Gr R-Onderwyser

Inge Immelman

Inge Immelman

Gr 1 Graadhoof / Gr 1-Onderwyser

Jurika Barnard

Jurika Barnard

Gr 1-Onderwyser

Ineke Venter

Ineke Venter

Gr 1-Onderwyser

Marisa Raath

Marisa Raath

Gr 1-Onderwyser

Anina Swanepoel

Anina Swanepoel

GR 2 Graadhoof / Gr 2-Onderwyser

Nicholeen Smit

Nicholeen Smit

Gr 2 - Onderwyser

Sonja Human

Sonja Human

Gr 2-Onderwyser

Marnie Wiid

Marnie Wiid

Gr 2-Onderwyser

Lexa Pool

Lexa Pool

Gr 2-Onderwyser

Lelanie Serfontein

Lelanie Serfontein

Gr 2-Onderwyser

Sandra Pretorius

Sandra Pretorius

Gr 3 Graadhoof / Gr 3-Onderwyser

Rikki Claasen

Rikki Claasen

Gr 3-Onderwyser

Mercia Lancaster

Mercia Lancaster

Gr 3-Onderwyser

Riette Salzmann

Riette Salzmann

Gr 3-Onderwyser

Lelani Gunter

Lelani Gunter

Gr 3-Onderwyser

Maryke Stoltz

Maryke Stoltz

Gr 4 Graadhoof / Gr 4-Onderwyser

Maryke Vosloo

Maryke Vosloo

Gr 4-Onderwyser

Nanette Scheepers

Nanette Scheepers

Gr 4-Onderwyser

Carla Els

Carla Els

Gr 6-Onderwyser

Landi Tollig

Landi Tollig

Gr 4-Onderwyser

Lyné Chandler

Lyné Chandler

Gr 5 Graadhoof / Gr 5-Onderwyser

Aiden Soine

Aiden Soine

Gr 5-Onderwyser

Klieks Brole

Klieks Brole

Gr 5-Onderwyser

Carla Rademan

Carla Rademan

Gr 5-Onderwyser

Linette Eberson

Linette Eberson

Gr 5-Onderwyser

Chané Truter

Chané Truter

Gr 6 Graadhoof / Gr 6-Onderwyser

Rika Swart

Rika Swart

Gr 6-Onderwyser

Hanli Oliver

Hanli Oliver

Gr 6-Onderwyser

Anton Vosloo

Anton Vosloo

Gr 6-Onderwyser

Rochelle Kruger

Rochelle Kruger

Gr 6-Onderwyser

Jahnó Oberholzer

Jahnó Oberholzer

Gr 6-Onderwyser

Marli Oberholzer

Marli Oberholzer

Gr 7 Graadhoof / Gr 7-Onderwyser

Barry Wasserman

Barry Wasserman

Gr 7-Onderwyser

Simone Subke

Simone Subke

Gr 7-Onderwyser

Henriette van Tonder

Henriette van Tonder

Gr 7-Onderwyser

Studente

Deane Koen

Deane Koen

Student

Quinzell Human

Quinzell Human

Student

Nico de Lange

Nico de Lange

Student

Gary Whitehead

Gary Whitehead

Student

Christoff Pienaar

Christoff Pienaar

Student

Enrico de Lange

Enrico de Lange

Student

Amelie van Douwe

Amelie van Douwe

Student

Rezhane Oberholzer

Rezhane Oberholzer

Student

Carla Broodryk

Carla Broodryk

Student

Antoinée Botha

Antoinée Botha

Student

Beheerliggaam

Naam Posisie
Bennie Pringle Voorsitter
Hugo Schreuder Ondervoorsitter, Geboue & Terrein
Dr. JP Hugo Hoof QLTC
Marne Koen Sekretaresse
Carien Craig Finansies
Van Zyl Wait Veiligheid
Candice Brand Welsyn, Barmhartigheid & Naskool
Marthinus de Bruin Veiligheid & Sekuriteit
Miggie Lancaster Personeel aangeleenthede & QTLC
Marli Oberholzer Kultuur, Bemarking & Kommunikasie
Ian Evans Leerder aangeleenthede & Dissipline
afAfrikaans