Admin & HOD

Dr. JP Hugo

Dr. JP Hugo

Principal

Ian Evans

Ian Evans

Deputy Principal

Tobie Pretorius

Tobie Pretorius

Deputy Principal

Riana Du Plessis

Riana Du Plessis

HOD Intermediate Phase

Liza Koen

Liza Koen

HOD Intermediate Phase / Gr 5 Teacher

Gerhard van der Walt

Gerhard van der Walt

HOD Intermediêre Fase / Gr 7 Onderwyser

Susan Scholtz

Susan Scholtz

HOD Foundation Phase / Gr 1-Teacher

Miggie Lancaster

Miggie Lancaster

HOD Foundation Phase / Gr 2 LSEN

Marné Koen

Marné Koen

Finance

Dalene Maritz

Dalene Maritz

Aftercare Finance

Wyone Flewin

Wyone Flewin

Secretary

Melvin Shabangu

Melvin Shabangu

Admin

Marena Buitendag

Marena Buitendag

Social Worker / Aftercare Head

Wayne van der Merwe

Wayne van der Merwe

Information Technology

Jana Schlechter

Jana Schlechter

Bemarking & Koördinering

Alma Ferreira

Alma Ferreira

Gr R Grade Head / Gr R-Teacher

Lia Eigenhuis

Lia Eigenhuis

Debiteure Klerk

Staff

Karen Erasmus

Karen Erasmus

Music Teacher

Miranda van Heerden

Miranda van Heerden

Music Teacher

Lizanne Barnard

Lizanne Barnard

Music Teacher

Dina Pretorius

Dina Pretorius

Media Centre

Elzanne van der Walt

Elzanne van der Walt

Gr Juniorfase Onderwyser

Jeandriece Harris

Jeandriece Harris

Gr R-Teacher

Jessica Chandler

Jessica Chandler

Gr R-Teacher

Inge Immelman

Inge Immelman

Gr 1 Grade Head / Gr 1-Teacher

Jurika Barnard

Jurika Barnard

Gr 1-Teacher

Ineke Venter

Ineke Venter

Gr 1-Teacher

Marisa Raath

Marisa Raath

Gr 1-Teacher

Anina Swanepoel

Anina Swanepoel

GR 2 Graadhoof / Gr 2-Onderwyser

Nicholeen Smit

Nicholeen Smit

Gr 2 - Onderwyser

Sonja Human

Sonja Human

Gr 2-Teacher

Marnie Wiid

Marnie Wiid

Gr 2-Teacher

Lexa Pool

Lexa Pool

Gr 2-Teacher

Lelanie Serfontein

Lelanie Serfontein

Gr 2-Teacher

Sandra Pretorius

Sandra Pretorius

Gr 3 Grade Head / Gr 3-Teacher

Rikki Claasen

Rikki Claasen

Gr 3-Teacher

Mercia Lancaster

Mercia Lancaster

Gr 3-Teacher

Riette Salzmann

Riette Salzmann

Gr 3-Teacher

Lelani Gunter

Lelani Gunter

Gr 3-Teacher

Maryke Stoltz

Maryke Stoltz

Gr 4 Grade Head / Gr 4-Teacher

Maryke Vosloo

Maryke Vosloo

Gr 4-Teacher

Nanette Scheepers

Nanette Scheepers

Gr 4-Teacher

Carla Els

Carla Els

Gr 6-Teacher

Landi Tollig

Landi Tollig

Gr 4-Teacher

Lyné Chandler

Lyné Chandler

Gr 5 Grade Head / Gr 5-Teacher

Aiden Soine

Aiden Soine

Gr 5-Teacher

Klieks Brole

Klieks Brole

Gr 5-Teacher

Carla Rademan

Carla Rademan

Gr 5-Teacher

Linette Eberson

Linette Eberson

Gr 5-Teacher

Chané Truter

Chané Truter

Gr 6 Grade Head / Gr 6-Teacher

Rika Swart

Rika Swart

Gr 6-Teacher

Hanli Oliver

Hanli Oliver

Gr 6-Teacher

Anton Vosloo

Anton Vosloo

Gr 6-Teacher

Rochelle Kruger

Rochelle Kruger

Gr 6-Teacher

Jahnó Oberholzer

Jahnó Oberholzer

Gr 6-Teacher

Marli Oberholzer

Marli Oberholzer

Gr 7 Grade Head / Gr 7-Teacher

Barry Wasserman

Barry Wasserman

Gr 7-Teacher

Simone Subke

Simone Subke

Gr 7-Teacher

Henriette van Tonder

Henriette van Tonder

Gr 7-Teacher

Students

Deane Koen

Deane Koen

Student

Quinzell Human

Quinzell Human

Student

Nico de Lange

Nico de Lange

Student

Gary Whitehead

Gary Whitehead

Student

Christoff Pienaar

Christoff Pienaar

Student

Enrico de Lange

Enrico de Lange

Student

Amelie van Douwe

Amelie van Douwe

Student

Rezhane Oberholzer

Rezhane Oberholzer

Student

Carla Broodryk

Carla Broodryk

Student

Antoinée Botha

Antoinée Botha

Student

Governing body

Name Position
Bennie Pringle Chairman
Hugo Schreuder Ondervoorsitter, Geboue & Terrein
Dr. JP Hugo Principal QLTC
Marne Koen Secretary
Carien Craig Finance
Van Zyl Wait Safety Security
Candice Brand Welsyn, Barmhartigheid & Naskool
Marthinus de Bruin Veiligheid & Sekuriteit
Miggie Lancaster Personeel aangeleenthede & QTLC
Marli Oberholzer Kultuur, Bemarking & Kommunikasie
Ian Evans Leerder aangeleenthede & Dissipline
en_ZAEnglish